> Dokumenti  > Natječaji

Poziv na pismeno testiranje kandidata natječaja za tajnika/icu

Autor: Marina Blaževac, 6. 4. 2022.

Osnovna škola Josip Kozarac Soljani

Tomislavova 5/a

Soljani

KLASA: 112-04/22-01/18

URBROJ: 2196-64-01/22-01

Soljani, 6. travnja 2022. godine

Temeljem članka 12. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Josipa Kozarca Soljani upućujemo

POZIV NA PISMENO I PRAKTIČNO TESTIRANJE

kandidata/kandidatkinja prijavljenih na natječaj za tajnika/icu na neodređeno puno radno vrijeme objavljenog 22. travnja 2022. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Josip Kozarac Soljani

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja i čije su prijave potpune i pravodobne pozivaju se na pismeno testiranje koje će se održati u prostorijama OŠ Josip Kozarac Soljani 12.travnja 2022. godine (utorak) u 12:30 sati. Poziv će kandidati dobiti i na e-mail adresu koju su naveli u prijavi.

Pravni i drugi izvori za pripremu kandidata:

• Borković, Ivo, Upravno pravo, Informator, ZAGREB, 1995.
  • Branković, Zvonimir, Korespondencija državnih organa i radnih organizacija,

Informator, Zagreb, 1972.

• Kasabašić, Štefanija, Uredsko poslovanje u primjeni – i postupanje s podnescima stranaka u upravnom postupku, Novi informator, Zagreb, 2015.
  • Ljubanović, Davor, Pitanja i odgovori iz Uredskog poslovanja za državni stručni ispit,   priručnik za polaganje DSI Marčetić, Gordana, Javni službenici i tranzicija, Društveno veleučilište, Zagreb, 2005.
  • Srića, Velimiri drugi, Uredsko poslovanje – i spisovodstvo, Narodne novine, Zagreb,2016.
  • Vojković, Goran, Uredsko poslovanje – strategija i koncepti automatizacije ureda, Sinergija, Zagreb, 2003.
  • Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (sa svim izmjenama i dopunama),
  • Temeljni kolektivni ugovor za zaposlenike u osnovnoškolskim ustanovama
  • Zakon o radu (sa svim izmjenama i dopunama)
  • Pravila za upravljanje javnim dokumentarnim i arhivskim gradivom
  • Statut škole
  • Pravilnik o djelokrugu rada tajnika te administrativno-tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi
  • Pravilnik o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Josip Kozarac Soljani,
  • Microsoft Office 2016 s naglaskom na MS Word 2016 te slanje elektroničke pošte

Kandidat je dužan sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu ( važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu). Kandidat koji ne može dokazati identitet, ne može pristupiti testiranju.

Ako kandidat ne pristupi usmenom testiranju ili ne dođe u točno naznačeno vrijeme smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Kandidati su dužni pridržavati se propisanih epidemioloških mjera

Nakon provedenog usmenog testiranja pred Povjerenstvom za provođenje natječaja, kandidati će obaviti i razgovor s ravnateljicom Škole.

Povjerenstvo za provođenje natječaja