NACIONALNA OZNAKA KVALITETE ZA ETWINNING PROJEKT

Autor: ADRIJANA ROŽDIJEVAC, 15. 9. 2020.

Nacionalna služba za podršku eTwinningu iz Hrvatske dodijelila je nastavnici engleskog jezika Adrijani Roždijevac i pojedinim bivšim učenicima od 5. do 8. razreda Nacionalnu oznaku kvalitete za rad na eTwinning projektu „Sharing our traditional game” realiziranom u školskoj godini 2018./2019.

U našu školu ponovno su stigle lijepe vijesti iz eTwinning zajednice. Središnja služba za podršku eTwinningu iz Hrvatske dodijelila je nastavnici engleskog jezika Adrijani Roždijevac i pojedinim bivšim učenicima od 5. do. 8. razreda Nacionalnu oznaku kvalitete za rad na eTwinning projektu „Sharing our traditional games” realiziranom u školskoj godini 2018./2019.

eTwinning oznake kvalitete dodjeljuju se učiteljima i učenicima s izvrsnim eTwinning projektima i potvrđuju da je projekt zadovoljio određene europske standarde kao što su pedagoška inovacija i kreativnost, integracija projekta u kurikulum, komunikacija i razmjena među partnerskim školama, suradnja partnerskih škola, kreativna uporaba IKT-a, vidljivi rezultati i učinak, kao i detaljno dokumentiranje projekta.

Učenicima sudionicima projekta dodijeljena je Učenička oznaka kvalitete koja simbolizira njihov uložen trud i aktivno sudjelovanje u projektu. Čestitamo!

Da se prisjetimo, u sklopu nastave engleskog jezika 13 učenika od 5. do 8. razreda detaljno je objasnilo i demonstriralo neke od tradicionalnih hrvatskih igara ostalim školama u projektu, kao i odigralo igre iz drugih država. Naša igra „Care, care gospodare, koliko je sati?, odnosno na engleskom jeziku „Emperor, emperor the master, what's the time?” bila je jedna od najpopularnijih igara u projekt, a ako još uvijek ne znate kako se ona igra, možete pogledati u ovom videu.