Raspored za 20.03.2020.

Autor: Marina Blaževac, 19. 3. 2020.

Ovdje možete pogledati raspored za petak 20.03.2020.

Raspored 5a.r. za 20.3.2020.

Likovna k.

Slika, pokret, zvuk i riječ-krug boja:osnovne i izvedene boje-vlastiti sadržaj, Yammer

Hrvatski j.

Usvajamo dobre navike u uporabi medija (J. Juul, O pametnim telefonima, roditeljima i djeci) – učitelj vlastite materijale postavio u razredne grupe za hrvatski jezik na yammeru.

4.

Uvođenje razlomaka - vlastiti sadržaji i aktivnosti (Yammer)

Srz

Vlastiti sadržaj u yammeru

Raspored 5b.r. za 20.3.2020.

Tehnička k.

Pravokutno projiciranje, obrada –učitelj isporučio vlastite sadržaje na yammeru

3.

Programiranje micro:bit. Završavanje problemskog zadatka.

Sadržaji isporučeni u bilježnice OneNote

Priroda

Ponavljanje-predmetni učitelj isporučio je vlastite sadržaje u virtualni razred (yammer)

Hrvatski j.

Pripovijedanje: Objektivno i subjektivno pripovijedanje- učitelj vlastite materijale postavio u razredne grupe za hrvatski jezik na yammeru.

Raspored 6.r. za 20.3.2020.

Njemački j.

Mein freund,Wiederholung-radne materijale i upute predmetna učiteljica je proslijedila učenicima u bilježnicu u OneNote-u

Priroda

Korist od mora i kopnenih voda-predmetni učitelj isporučio je vlastite sadržaje u virtualni razred (yammer)

Engleski j.

Culture spot 3: Famous people from the UK (upoznavanje učenika s poznatim osobama iz U učitelj vlastite materijale postavio u razredne grupe za hrvatski jezik na yammeru.jedinjenog Kraljevsta i izrađivanje prezentacija o njima)

*Predmetna nastavnica isporučila je vlastite sadržaje i sadržaje iz različitih digitalnih izvora koji prate nastavi plan i program po udžbeniku, a koji su dostupni učenicima u njihovoj Yammer virtualnoj učionici.

Programiranje u Minecraftu. Sadržaji isporučeni u bilježnice OneNote

6.

Raspored 7.r. za 20.3.2020.

Engleski j.

Unit 3: Lessons 12-16 Revision (učenici ponavljaju gramatiku i vokabular 3. nastave cjeline)

3.

Opseg i površina kruga - vlastiti sadržaji i aktivnosti (Yammer)

Njemački j.

Menschen und Tiere,obrada Weches Tier ist das? – učiteljica isporučila materijale u bilježnice u OneNote-u

Biologija

Hrvatski j.

- Pjesnička figura: Hiperbola (Z. Golob, Sve ruže svijeta)- učitelj vlastite materijale postavio u razredne grupe za hrvatski jezik na yammeru.

Raspored 8.r. za 20.3.2020.

Kemija

Metanol i etanol

predmetni učitelj isporučio je vlastite sadržaje u virtualni razred (yammer)

2.

Oplošje i obujam prizme - vlastiti sadržaji i aktivnosti (Yammer)

Biologija

Hrvatski j.

Standardni jezik, zavičajni govor, narječje- učitelj vlastite materijale postavio u razredne grupe za hrvatski jezik na yammeru.

Engleski j.

Lesson 15: Environmental problems & Greenpeace (upoznavanje učenika s ekološkim problemima i organizacijom Greenpeace)